přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Jiří Pirner oznamuje - MUDr. Jiří Pirner oznamuje, že bude mít v době od 1. do 4. 7. a od 22. 7. do 2. 8. DOVOLENOU. Ordinace bude v termínu čerpání dovolené uzavřena.     Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice oznamuje, že  důchody se splatností 4. budou vypláceny ve středu 3. července a důchody se splatností  6. budou vypláceny ve čtvrtek 4. července.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Promítání letního kina Kinematografu bratří Čadíků - 7. - 10. července 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Promítání letního kina Kinematografu bratří Čadíků - 7. - 10. července 2019

Stejně jako v předchozích letech, i letos přijel do Telnice Kinematograf bratří Čadíků rozdávat filmové zážitky z české filmové produkce. V nabídce byly tentokrát filmy: Čertí brko, Hastrman, Chata na prodej a Po čem muži touží. Letošní počasí nám celkem přálo, i když večery byly poněkud chladnější, přesto večerní chládek jistě necelým čtyřem stovkám diváků příjemné filmové zážitky nezkasil. Největší návštěvnost letos zaznamenala komedie v hlavní roli s Jiřím Langmajerem a Annou Polívkovou s názvem Po čem muži touží.

V průběhu promítání mohli také diváci přispět dobrovolným vstupným na charitativní účely Konta bariéry Nadace Charty 77. Celkově se letos vybralo 15 579 korun, což je nový rekord této "filmové" charitativní sbírky v Telnici. Děkujem všem, kteří touto cestou pomohli dobré věci.

Celý projekt promítán letního kina byl hrazen z rozpočtu Obce Telnice. Za spolupráci také děkujeme Sokolu Telnice.


 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 106

Doporučujeme