přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Jiří Pirner oznamuje - MUDr. Jiří Pirner oznamuje, že bude mít v době od 1. do 4. 7. a od 22. 7. do 2. 8. DOVOLENOU. Ordinace bude v termínu čerpání dovolené uzavřena.     Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice oznamuje, že  důchody se splatností 4. budou vypláceny ve středu 3. července a důchody se splatností  6. budou vypláceny ve čtvrtek 4. července.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Vozatajské Hobby závody Telnice - 29. června 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Vozatajské Hobby závody Telnice - 29. června 2019

Rok utekl mnohem rychleji, než by se dalo čekat a u Sekaninů proběhl už II. ročník Vozatajských Hobby závodů. Za velmi horkého dne, kdy se sluníčko ukázalo v plné síle, se na 10 hodinu začali sjíždět vozatajci se svými spřeženími, a také hosté a příznivci koní. V 11 hodin začali samotné závody. Hlavní slovo měl opět Martin Foretník z Krumvíře, který všem návštěvníkům něco o každém řekl. U časomíry byla jeho pravá ruka Jaruška Nováková.

Soutěžilo se nejprve v jednospřeží, kterých bylo tentokrát nejvíce. Pak následovala soutěž malých koní, kde si přijeli zasoutěžit i nám málo známé páry. Jako zpestření si zasoutěžili i děti, které si projeli stejnou trasu na konících, vlastně ponících. Po přestávce na oběd začala soutěž velkých koní, a to se bohužel přihlásila jen jedna pára, a to z místní stáje. Tak poměřil síly sám Tonda, jeho dcera Martina a její spolužačka Kačka. Na závěr se jela štafeta, je to disciplína dvou kočárů, kteří si po projetí tratě předají bič. Vyhrává nejrychlejší dvojice.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem zúčastněným za krásné zážitky, sponzorům za věcné dary, divákům za účast, všem lidem, kteří se podíleli na přípravě a chodu celého dne, a hlavně rodině Sekaninově. Všem výhercům gratulujeme.

Iveta Kamenická (Dobrovolná)

Tabulka vítězů:

Jednospřeží
1. Hofírek Slávek- Goldi
2. Dobrovolný František- Lumen
3. Měřínský Petr- Crosby

Malé koně
1. Svoboda Roman- Safír a Pegas
2. Pilař Honza- Oliver a Eda
3. Dobrovolný František- Lumen a Leontýnka

Děti
1. Barča- Ivory
2. Vítek- Šohaj
3. Deniska- Deny

Dvojspřeží
1. Sekanina Antonín- Wendy Far a Shia
2. Sekaninová Martina- Wendy Far a Shia
3. Pavlišová Kateřina- Wendy Far a Shia

Štafety
1. Svoboda a Pilař
2. Hofírek a Měřínský
3. Hofírek a Frýbort


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 104

Doporučujeme