přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: O Růžence - představení žáků 1. ročníku - 11. června 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: O Růžence - představení žáků 1. ročníku - 11. června 2019

V úterý 11. června 2019 se v 16 hodin sešli ve třídě prvního ročníku rodiče prvňáčků. Důvodem nebyly žádné mimořádné třídní schůzky, jak by se mohlo na první dojem zdát! smiley Prvňáci pod vedením třídní učitelky Mgr. Marty Zmrzlé nacvičili úžasné představení O Růžence, při jehož premiéře nejedno oko přítomných nezůstalo suché... Dojemný příběh o pomoci a přátelství nás pohádkovou formou seznámil s možnými riziky úrazů a nebezpečným chování při kontaktu s cizími lidmi. Empaticky nabádá především děti, jak se správně chovat v nebezpečných situacích, jak umět naslouchat radám druhých a nebo jak sami můžou jiným pomoci v těžké situaci. Repríza pro žáky 3. a 5. ročníku se uskutečnila v pondělí 17. června 2019 v průběhu dopoledního vyučování.

Naše velké poděkování za kreativitu a úsilí nejen při nácviku patří především paní učitelce Martě Zmrzlé, plnému nasazení a skvělým hereckým výkonům prvňáčků a koordinační práci "kostymérky" paní Mirky Šlampové

Děkujeme!

Hana Kašparová, ZŠ Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 328

Doporučujeme