přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Omluva za nedodané respirátory - Tímto se omlouváme místním seniorům, kteří dnes měli obdržet do schránek respirátory. Dodavatel však nedodal dostatečné množství kusů. Nový termín roznášky bude včas upřesněn. Děkujeme za pochopení.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 3. března  v 9:00  hod. prodávat: kuřice, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     EG.D, a.s. oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v úterý 9. března od 7:30 do 15:30 v ulici Brněnská č.p. 244, Za Sokolovnou mimo č.p. 219, 222, 241 a 527. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Anketa: vyvěšování moravské vlajky >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Anketa: vyvěšování moravské vlajky

Zřejmě především v souvislosti s probíhajícím sčítáním lidu se na nás obracejí někteří telničtí občané s různými aktivitami spojenými s přihlášením k moravské národnosti. V tomto tématu nabízí nejvíce informací webová stránka www.zamoravu.eu, kde naleznete argumenty podporující aktivnější přístup k našemu moravanství.

Zajímá nás Váš názor, proto jsme na těchto webových stránkách právě zveřejnili anketu k tématu vyvěšování moravské vlajky např. na státní svátek sv. Cyrila a Metoděje - 5. července 2011. V případě, že by byl ohlas kladný, navrhneme tuto záležitost k projednání obecnímu zastupitelstvu.

 

 

Počet zobrazení: 1595

Doporučujeme