přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenická firma Suchánek - Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. května soukromá kamenická firma Suchánek-Holub a na místním hřbitově od 13:30 do 14:00 bude přijímat objednávky. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí. Tel. č. 736 126 552.     Letní hlídání dětí - Obec Telnice informuje, že uzávěrka přihlášek pro L e t n í   h l í d á n í   d ě t í  v době od 15. července do 2. srpna 2019 je 30. května 2019. Stále je volných ještě několik míst.     Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle: 777-888-332.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Únorový Telnický zpravodaj naleznete ve svých schránkách v pátek 15. února 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Únorový Telnický zpravodaj naleznete ve svých schránkách v pátek 15. února 2019

V průběhu pátku 15. února 2019 objevíte ve svých schránkách únorové vydání Telnického zpravodaje. Těšit se můžete tradičně na velkou spoustu informací ze společenského, kulturního a sportovního života obce. Chybět nebudou aktuality z obecního zastupitelstva a úřadu, mnoho zajímavostí z historie naší obce, rozhovory s šikovnou telnickou cukrářkou Monikou Součkovou či bývalým motokrosařem Lukášem Horákovským.

Přejeme příjemné čtení...

 

Počet zobrazení: 99

Doporučujeme