přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka práce - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá   brigádníky na úklid ve škole.  Jednalo by se o dohodu o provedení práce v době od 1.7. – 31.8.2020, nabízíme 100,-Kč na hodinu. Nabídku prosíme poslat na e-mail  :   nezval@ssee-sokolnice.cz.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Na Masarykově náměstí byly uvedena do provozu nová veřejná knihovna >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Na Masarykově náměstí byly uvedena do provozu nová veřejná knihovna

Na Masarykově náměstí v Telnici si nyní mohou lidé bezplatně půjčovat knihy, ale také třeba i svou knihu přinést k dalšímu zapůjčování. Veřejnou knihovnu naleznete v podloubí vedle koloniálu - na autobusové zastávce u Šatlavy.

Zde jsou informace k provozu knihovny:

Tato malá veřejná knihovna slouží všem slušným lidem, kteří si chtějí zapůjčit a přečíst knihu na svých cestÁch, doma, ve škole…

Jakoukoliv knihu je možné si zde kdykoliv bezplatně zapůjčit a také kdykoliv vrátit. Věříme, že bude vrácena alespoň v takovém stavu, v jakém byla zapůjčena. Pokud chcete SAMI do fondu této veřejné knihovny přispět nějakou svou vlastní knihou, tak ji sem prostě přineste a rovnou zařaďte do police.

Děkujeme všem, kteří se k tomuto drobnému svépomocnému dílu budou chovat ohleduplně.

Přejeme vám příjemné zážitky s našimi/vašimi knihami. smiley

TATO MYŠLENKA BYLA ZREALIZOVÁNA OBCÍ TELNICE NA NÁVRH MÍSTNÍCH OBČANŮ.
DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

 

Počet zobrazení: 241

Doporučujeme