přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že ve dnech 7.-17.7. bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno - po telefonické domluvě na tel.č. 544528101, v akutních případech je k dispozici Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6. Děkujeme za pochopení.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Letní tvoření - Malování na textil s Renatou Jahodovou - 17. května 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Letní tvoření - Malování na textil s Renatou Jahodovou - 17. května 2019

V pátek 17. května 2019 se v zasedací místnosti obecního úřadu opět tvořilo. Tentokrát připravilo Telnické sluníčko ve spolupráci s Renatou Jahodovou malování na textil. Paní Jahodová s dcerou Ivou ukázaly všem přítomným děvčatům a ženám techniku tupování. Za pomoci šablon různých vzorů a barev na textil vznikaly opravdu originální kousky triček a nočních košil. Naše výtvory můžete shlédnout na přiložených fotografiích. Technika tupování je velmi jednoduchá a zvládnou ji hravě všichni, i když nejsou zrovna malíři. Dekorování obyčejných triček nás nadchlo, a tak jsme se předběžně domluvily, že bychom mohly toto tvoření uskutečnit i v podzimním čase a připravit si tak už dárky na Vánoce.

Krásné letní dny přeje všem Telnické sluníčko!

Pavla Chovancová


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 201

Doporučujeme