přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že ve dnech 7.-17.7. bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno - po telefonické domluvě na tel.č. 544528101, v akutních případech je k dispozici Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6. Děkujeme za pochopení.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Výherci obecní ankety - Telnický zpravodaj 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Výherci obecní ankety - Telnický zpravodaj 2019

Do 15. května 2019 bylo možné odevzdávat na telnické poště anketní dotazníky k tématu Telnického zpravodaje. Sešlo se celkem 48 vyplněných dotazníků, přičemž 28 respondentů vyplnilo také své kontaktní údaje - ti tedy mohli být zařazení do slosování o pěkné ceny. Šťatnými výherci se stali:

Ivana Fretichová, Alena Hamšíková, manželé V. + A. Jahodovi, Michal Kapoun, Jaroslav Klanica, Josef Motal ml., manželé Hana a Jaroslav Sklenářovi, Bedřiška Stejskalová, Ivana Bačíková, M. Šebestíková.

Blahopřejeme!

Vyhodnocení obecní ankety naleznete v připravovaném hodovém vydání Telnického zpravodaje.

 

Počet zobrazení: 181

Doporučujeme