přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že ve dnech 7.-17.7. bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno - po telefonické domluvě na tel.č. 544528101, v akutních případech je k dispozici Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6. Děkujeme za pochopení.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Den matek - 12. května 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Den matek - 12. května 2019

V neděli 12. května 2019 popřály děti z mateřského klubu Sluníčko, mateřské a základní školy svým maminkám k jejich svátku. Programem, který probíhal v sále Orlovny, provázeli přítomné s mladistvou grácií a humorem Silvie Hrozková a František Hrazdíra.

Jako již tradičně byl zahájen vystoupením Telnického sluníčka, při kterém si děti zahrály na kočičky a koníčky. Maminky se ujaly role žokejů.

Děti z mateřské školy – Medvídků - vyrazily na výlet s mašinkou. Myšičky všem ukázaly, jak to vypadá ve světě berušek a motýlků a Tygříci zahráli pohádku o hříbku a zvířátkách. K tomu všemu přidali několik tanečků.

Žáci základní školy – první třídy nás zavedli svým tanečním vystoupením do světa pochodů a balad. Druháci se inspirovali muzikálem Ferda Mravenec a třeťáci uspořádali multižánrový hudební festival, na kterém vystoupily známé skupiny a zpěváci – Queen, Lucie Bílá, ABBA, Lucie Vondráčková, Helena Vondráčková. Čtvrtý ročník zůstal stejně jako loni věrný sportovnímu typu vystoupení, tentokráte s obručemi.

Pomalu se stává tradicí, že pátý ročník předvádí své divadelní vlohy. Letos zpracovali klasickou pohádku Sedm trpaslíků a svým výborným výkonem pobavili celé publikum.

Rád bych poděkoval nadějným moderátorům, paním učitelkám a maminkám ze Sluníčka za nácvik všech vystoupení. Další poděkování patří zvukaři, díky kterému snaha všech vystupujících nepřišla nazmar, za materiální podporu a velmi dobrou spolupráci Obci Telnice a Orlu jednotě Telnice.

Petr Gabrhel, ředitel školy


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 283

Doporučujeme