přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka práce - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá   brigádníky na úklid ve škole.  Jednalo by se o dohodu o provedení práce v době od 1.7. – 31.8.2020, nabízíme 100,-Kč na hodinu. Nabídku prosíme poslat na e-mail  :   nezval@ssee-sokolnice.cz.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Program Telnického sluníčka v závěru školního roku 2018/2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Program Telnického sluníčka v závěru školního roku 2018/2019

Milé děti, maminky a babičky,

ráda bych vás pozvala na program, který pro vás připravilo Telnické sluníčko na závěr školního roku 2018/2019 pro naše nejmenší děti. Ve středu 5. června 2019 se uskuteční poslední setkání Mateřského klubu sluníčko tohoto školního roku. Začneme od 10 hod. v malém sále orlovny, a před prázdninovým odpočinkem si spolu ještě pořádně zacvičíme, zazpíváme a pohrajeme.

 V pátek 14. června odpoledne se vydáme za zvířátky na farmu. Čeká nás zde i jízda na ponících. Sejdeme se v 15.30 hod. na sokolovně a odtud se společně vydáme na cestu k farmě. Na tento odpolední program jsou srdečně zváni i tatínci.

Ve středu 19. června se můžete těšit na slavnostní ceremoniál, při kterém pasujeme některá „sluníčka“ na „školkáčky“. Tuto akci plánujeme společně s mateřskou školou, která povýší svoje předškoláky do stavu školáků. Celá slavnost se stejně jako loni odehraje na zahradě mateřské školy, kde si pohrajeme a upečeme něco na zub. Vše vypukne v 16.30 hod.

V pondělí 24. června pojedeme na malý, dopolední výlet autobusem do Modřic. Na konečné autobusu přesedneme na vláček a projedeme se po kraji. V cílové stanici si zahrajeme na velikém zábavném hřišti. Na tento výlet je třeba se předem přihlásit nejpozději do 19. června u Pavly Chovancové na tel.: 774 513 735 nebo e-mailem: pavla.chovancova@telnickeslunicko.cz

Ve čtvrtek 27. června se od 10 hod. uskuteční schůzka maminek, které by měly chuť se aktivně zapojit do činnosti Telnického sluníčka v příštím školním roce. Jde zejména o organizaci pravidelných setkání Mateřského klubu sluníčko. Prosím, nebojte se a určitě přijďte se svými návrhy a nápady. Tato schůzka je samozřejmě i za účasti Vašich dětí.

Těším se na společná setkání!

Za Telnické sluníčko
Pavla Chovancová

 

Počet zobrazení: 360

Doporučujeme