přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka práce - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá   brigádníky na úklid ve škole.  Jednalo by se o dohodu o provedení práce v době od 1.7. – 31.8.2020, nabízíme 100,-Kč na hodinu. Nabídku prosíme poslat na e-mail  :   nezval@ssee-sokolnice.cz.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Čaj o páté - 28. dubna 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Čaj o páté - 28. dubna 2019

V neděli 28. dubna 2019 v sále sokolovny pořádaly členky sociální komise obce Telnice Čaj o páté. 

Pan starosta přivítal všechny přítomné hosty.  V úvodu programu vystoupily členky telnického Klasu se svým veselým pásmem scének a písniček, které hudebně doprovodil na harmoniku pan Jindřich Čech.  Vystoupení si právem zasloužilo velký potlesk všech přítomných. Naše pozvání opět přijali členové tanečního klubu ze Sivic, kteří nám v průběhu odpoledne předvedli dva tance. Jak je jejich zvykem, mají vždy úžasnou taneční choreografii a dokonalé kostýmy. Tentokrát jim to velmi slušelo v námořnickém a ve stylu 30. let. Sivičtí přátelé s sebou vždy přivezou skvělou náladu. O hudební doprovod během odpoledne se postaral Aleš Kučera s kapelou. Přítomní hosté si tak nejen pochutnali na připraveném čaji a výborných koláčcích od firmy Kulhánek a Drápal, ale také si zatančili. Pro hosty byla také připravena zábavná vědomostní soutěž mezi jednotlivými stoly pod vedením Veroniky Slezákové. Vítězný stůl obdržel bonusové lístky do vtipné tomboly, kterou tentokrát moderoval pan starosta.

Věřím, že se společné nedělní odpoledne na Čaji všem líbilo. Velmi děkuji za pomoc při organizaci členkám sociální komise, členkám KLASu za jejich vtipný doprovodný program, Aleši Kučerovi a členům kapely Telničanka za hudební doprovod vlastním repertoárem, členům Sivického tanečního klubu, že si našli čas a potěšili nás svojí přítomností, ostatně tak jako to bylo i v předchozích letech. 

Za sociální komisi
Lenka Sobotková 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 178

Doporučujeme