přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena zimní čepice - V ulici Růžová byla ve středu 8. prosince nalezena zimní čepice. Případný majitel si ji může vyzvednout na OÚ.     Kontroly a čištění komínů, spalinových cest - Českomoravské kominictví Menšík a Novotný bude ve vaší obci dne 13. prosince 2021 provádět kontroly a čištění komínů, spalinových cest, čištění spalinových cest u plynových kotlů a revize kotlů na tuhá paliva. Cena za čištění a kontrolu i se zprávou o provedení kontrol a čištění činí 370 Kč. Cena revize kotlů na tuhá paliva všech tipů značky VIADRUS činí 800Kč.Zájemci se mohou objednávat na telefonním čísle 778 144 563.     D-MASO Blažovice - celozávodní dovolená - V době od 24. prosince do 9. ledna 2022 bude mít D-MASO celozávodní dovolenou. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Letní soustředění mladších žáků navštívil boxer Miroslav Pauler >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Letní soustředění mladších žáků navštívil boxer Miroslav Pauler

Mladší žáci Sokola Telnice začali pozvolna trénovat se začátkem srpna. V polovině měsíce přišlo na řadu letní soustředění.

Jeho první část (čtvrtek a pátek) byla především seznamovací. Do týmu totiž přišli noví trenéři i noví mladší spoluhráči. Náplní prvních dvou dnů, strávených v areálu Sokola, tedy byla spoustou pohybových her, kde byla potřeba komunikace a spolupráce v družstvech. Zapracovalo se i na výbušnosti, dynamice a orientaci v prostoru. V tréninkových pauzách nesměly chybět nesmrtelné čelenky. Páteční dopoledne si vzali na starost odchovanci telnické házené - bratři David a Marek Popelovi. Ti se nezapomněli se všemi účastníky vyfotit a předali jim podpisové karty. Mnohým už tyto dva dny ubraly spoustu sil, proto následoval oddech v podobě víkendu.

Druhá polovina kempu (pondělí a úterý) byla více házenkářská. Hned v pondělí ráno jsme se na kolech přesunuli do Kobylnic na hřiště plážového volejbalu. Už chůze v takto nestabilním podloží je náročná. My jsme si to okořenili štafetami, plážovou házenou a fotbálkem. Silovou složkou byly souboje muže proti muži. Stejně jako ručkování na přilehlém workoutovém hřišti. Následovala odměna ve formě koupání v tamním biotopu. Kolmo jsme se po obědě vydali na druhou stranu - do nové Sportovní haly v Měníně. V ní už jsme se soustředili vyloženě na házenkářské dovednosti. Na úterní dopoledne bylo pro kluky připravené další překvapení - hostem byl boxer SKP Kometa Brno Miroslav Pauler. Dal klukům pořádně do těla. Nejenže si mohli vyzkoušet údery v boxerských rukavicích, ale především jsme se soustředili na práci nohou. I on byl ochotný se vyfotit a podepsat na památku. Odpoledne pak znovu Měnín. Házená je halový sport, tak i nasávání této atmosféry je důležitou součástí přípravy.

Bohužel na poslední chvíli se nám kvůli pracovní vytíženosti omluvili další dva hosté. Jaroslav Kratina - trenér CrossFitu (Elite Gym Brno) a Ondřej Zdráhala - prezident ČSH a bývalý kapitán reprezentace. Oba však přislíbili účast na některém tréninku v průběhu sezóny.

Na závěr poděkování - všem sedmnácti klukům, kteří soustředěním prošli, všem zúčastněným hostům, zázemí areálu Sokola a vynikající kuchyni Restaurace u Seňora, která se nám po celou dobu starala o vyváženou stravu.

Martin Žák, trenér mladších žáků
oddíl házené TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 237

Doporučujeme