přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena zimní čepice - V ulici Růžová byla ve středu 8. prosince nalezena zimní čepice. Případný majitel si ji může vyzvednout na OÚ.     Kontroly a čištění komínů, spalinových cest - Českomoravské kominictví Menšík a Novotný bude ve vaší obci dne 13. prosince 2021 provádět kontroly a čištění komínů, spalinových cest, čištění spalinových cest u plynových kotlů a revize kotlů na tuhá paliva. Cena za čištění a kontrolu i se zprávou o provedení kontrol a čištění činí 370 Kč. Cena revize kotlů na tuhá paliva všech tipů značky VIADRUS činí 800Kč.Zájemci se mohou objednávat na telefonním čísle 778 144 563.     D-MASO Blažovice - celozávodní dovolená - V době od 24. prosince do 9. ledna 2022 bude mít D-MASO celozávodní dovolenou. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Příměstský tábor Veselá věda nabídl dětem veselé seznámení se světem vědy - 2. - 6. srpna 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Příměstský tábor Veselá věda nabídl dětem veselé seznámení se světem vědy - 2. - 6. srpna 2021

Týden (2. – 6. srpna 2021) telnického „veselovědního“ tábora v místní základní škole je za námi… a prázdniny jsou ještě v plném proudu. Děkujeme všem malým táborníkům za fajn společně prožité dny. Na táboře děti zažily mnoho nového, radost z objevu, poznání či přátelství. A co jsme tedy společně objevili, co nám udělalo radost?

Během dne dobrot jsme zjistili, že věda je všude, i v kuchyni - bádali jsme a ochutnávali. O vzdušném dni jsme prozkoumali vzduch a trochu vyzkoušeli i létání. Při vodním dni jsme zkoumali vodu ze všech úhlů - už víme, že umí pohánět motory a že není bez chuti. Den přírody jsme zase strávili pátráním po zajímavostech z rostlinné i živočišné říše v našem okolí.

Těšíme se na setkání s místními nadějnými vědeckými talenty i v příštím roce: 8. – 12. srpna 2022.

Bc. Ing. Jindřiška Kouřilová, koordinátorka táborů Veselá věda
www.veselaveda.cz

 

 

Počet zobrazení: 247

Doporučujeme