přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena zimní čepice - V ulici Růžová byla ve středu 8. prosince nalezena zimní čepice. Případný majitel si ji může vyzvednout na OÚ.     Kontroly a čištění komínů, spalinových cest - Českomoravské kominictví Menšík a Novotný bude ve vaší obci dne 13. prosince 2021 provádět kontroly a čištění komínů, spalinových cest, čištění spalinových cest u plynových kotlů a revize kotlů na tuhá paliva. Cena za čištění a kontrolu i se zprávou o provedení kontrol a čištění činí 370 Kč. Cena revize kotlů na tuhá paliva všech tipů značky VIADRUS činí 800Kč.Zájemci se mohou objednávat na telefonním čísle 778 144 563.     D-MASO Blažovice - celozávodní dovolená - V době od 24. prosince do 9. ledna 2022 bude mít D-MASO celozávodní dovolenou. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Velikonoční hrkání - 2. - 3. dubna 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Velikonoční hrkání - 2. - 3. dubna 2021

Zatímco loni na Velikonoce se ozývalo hrkání pouze z amplionů místního rozhlasu, letos máme sice téměř stejná opatření, ale rozhodli jsme se to pojmout jinak. Našlo se několik fajn rodin, které utvořily malé skupinky. Každá skupinka dostala v určitý čas na starost konkrétní ulice. Těmito ulicemi prošla a díky hrkačům, klepačům a tragačům připomněla místním křesťanské velikonoční události, tedy ukřižování Krista.

Velké díky všem, kteří to nevzdávají, jsou kreativní a šli do toho s námi! Za požehnání děkujeme také našemu panu faráři.

Příští rok už snad bez omezení…

Kateřina Umlášková


 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 498

Doporučujeme