přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Obecní úřad > Projekty obce > Projekty připravované > Parkoviště na pozemku parc. č. 1279/13, k.ú. Telnice u Brna >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Parkoviště na pozemku parc. č. 1279/13, k.ú. Telnice u Brna

Již ve 4. čísle XXVIII. ročníku Telnického zpravodaje ze září 2018 obec Telnice informovala občany, že zvažuje vybudování nového parkoviště vedle nádražní budovy (západním směrem). Po vypracování studie a prověření realizovatelnosti ze

strany projektanta Petra Zelinky nastala fáze objednání projektové dokumentace s projednáním u dotčených orgánů státní správy. Jelikož parkoviště souvisí s provozem dopravního terminálu a bude sloužit jak místním obyvatelům, tak i přestupujícím cestujícím, plánuje obec pro tento záměr podat žádost o dotaci z programu IROP, konkrétně v rámci výzvy ITI Brněnská metropolitní oblast.

Cílem projektu je vybudovat nové záchytné parkoviště typu P+R (Park & Ride) v blízkosti, které nabídne 42 parkovacích míst pro osobní automobily a kde také vznikne plocha pro parkování jízdních kol.

 

Počet zobrazení: 586

Doporučujeme