přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede soukromá kamenická firma Suchánek-Holub a nabízí kamenické služby. Nabízí 45% slevu na lesklé obruby. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v pátek 7. května od 14:00 do 14:30 hod. Tel. č. 736 126 552.     Kamenictví Jaroslav Doležal - Do naší obce přijede firma  Jaroslav Doležal -  kamenické práce a renovace hrobů a nabízí kamenické služby. Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v sobotu 8. května od 14:00 - 14:30 hodin.       MUDr. Šafránková oznamuje - MUDr. Šafránková ve dnech 10. - 14. května nebude ordinovat. Zastupujícím lékařem bude MUDr. Martina Jonasová, Komenského 144, 664 53 Újezd u Brna, telefonní číslo: 544 224 271. Akutní stavy - FN Brno, dětská nemocnice, Černopolní 9, 613 00 Brno.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Obecní úřad > Projekty obce > Projekty dokončené > Pasportizace hřbitova >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pasportizace hřbitova

Lokalita: Masarykovo nám

termín zahájení prací: 05/2009
termín dokončení prací: 08/209
náklady na projekt: 32.643,-

Popis projektu:
Projekt pasportizace hřbitova obsahoval zaměření jednotlivých hrobových míst technologií GPS, včetně vytvoření fotodokumentace jednotlivých hrobů a databáze všech pohřbených osob. Tyto data je možné nalézt na webových stránkáchwww.hrbitovy.com, kde jsou zpracovány i údaje z dalším měst a obcí. Lze tak snadno nalézt své zesnulé příbuzné a najít přesnou polohu hrobu.

Pasport byl dále využit při revizi evidence užívání hrobových míst, která byla až doposud vedena ručně a ne vždy odpovídala skutečnosti na pohřebišti. Obec pořídila nový software pro evidenci a naše zaměstnankyně provedla revizi smluv na nájem hrobových míst.  

Ladislav Šustr, starosta

  mapa hřbitova

Počet zobrazení: 1917

Doporučujeme