přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede soukromá kamenická firma Suchánek-Holub a nabízí kamenické služby. Nabízí 45% slevu na lesklé obruby. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v pátek 7. května od 14:00 do 14:30 hod. Tel. č. 736 126 552.     Kamenictví Jaroslav Doležal - Do naší obce přijede firma  Jaroslav Doležal -  kamenické práce a renovace hrobů a nabízí kamenické služby. Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v sobotu 8. května od 14:00 - 14:30 hodin.       MUDr. Šafránková oznamuje - MUDr. Šafránková ve dnech 10. - 14. května nebude ordinovat. Zastupujícím lékařem bude MUDr. Martina Jonasová, Komenského 144, 664 53 Újezd u Brna, telefonní číslo: 544 224 271. Akutní stavy - FN Brno, dětská nemocnice, Černopolní 9, 613 00 Brno.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Obecní úřad > Projekty obce > Projekty dokončené > Pořízení nového obecního automobilu >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pořízení nového obecního automobilu

 

Náklady na pořízení automobilu: 376.900,-

Popis projektu:
Stávající obecní automobil Škoda Felicia combi již vyžadoval nadměrnou údržbu a byl po 12 letech provozu v horším technickém stavu. Zastupitelstvo obce rozhodlo v únoru roku 2008, že obec již nebude investovat do oprav, ale bude pořízen nový automobil.

Byl pořízen automobil Škoda Roomster s velkým úložným prostorem, který je vhodný jak k dopravě osob, tak k přepravě velkého množství materiálu. Nový automobil je podstatně bezpečnější a může sloužit obci po dlouhou dobu bez nutnosti oprav.

Ladislav Šustr, starosta

starý obecní automobilnový obecní automobil

Počet zobrazení: 1452

Doporučujeme