přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede soukromá kamenická firma Suchánek-Holub a nabízí kamenické služby. Nabízí 45% slevu na lesklé obruby. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v pátek 7. května od 14:00 do 14:30 hod. Tel. č. 736 126 552.     Kamenictví Jaroslav Doležal - Do naší obce přijede firma  Jaroslav Doležal -  kamenické práce a renovace hrobů a nabízí kamenické služby. Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v sobotu 8. května od 14:00 - 14:30 hodin.       MUDr. Šafránková oznamuje - MUDr. Šafránková ve dnech 10. - 14. května nebude ordinovat. Zastupujícím lékařem bude MUDr. Martina Jonasová, Komenského 144, 664 53 Újezd u Brna, telefonní číslo: 544 224 271. Akutní stavy - FN Brno, dětská nemocnice, Černopolní 9, 613 00 Brno.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Obecní úřad > Projekty obce > Projekty dokončené > Dětské hřiště - U Rybníka, K Nádraží >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Dětské hřiště - U Rybníka, K Nádraží

 

dětské hřiště

Lokalita: U rybníka, K Nádraží
termín zahájení: 05/2008
termín dokončení: 07/2008
celkové náklady: 1.016.042,-

FOTOGALERIE

Popis projektu:

Nové dětské hřiště nahrazuje již zničené hřiště U Rybníka a rozšiřuje sportovní možnosti v nádražní čtvrti obce. Ve spolupráci s fy. Tomovy parky byl vypracován projekt a předběžný rozpočet na dětské hřiště z přírodních trvanlivých materiálů, které by mělo svou životností několikanásobně přežít to dosavadní.

Dodavatelem stavby je fy Tomovy parky s.r.o. a Miroslav Sekanina, investorem obec Telnice. Na financování projektu se rozhodující mírou podílela Nadace ČEZ, která stavbu podpořila z grantového programu "Oranžové hřiště" částkou 1 mil. Kč.
 

Ladislav Šustr, starosta

Nadace ČEZ
Nadace ČEZ
 

Počet zobrazení: 1973

Doporučujeme