přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Ztráta dokumentů - V Nádražní čtvrti byla ztracena složka s dokumenty týkající se koní. Případný nález odevzdejte, prosím, v kanceláři OÚ Telnice.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Audit familyfriendlycommunity > Obec Telnice získala trvalý certifikát Auditu Familyfriendlycommunity - 26. října 2021 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obec Telnice získala trvalý certifikát Auditu Familyfriendlycommunity - 26. října 2021

V rámci Auditu Familyfriendlycommunity byla mezi 15 certifikovanými obcemi oceněna i Telnice. Trvalý cerfitikát si na slavnostním vyhlášení v brněnské Vidě vyzvedli 26. října 2021 místostarosta Jan Dudák a telnická koordinátorka projektu a zastupitelka Pavla Chovancová.

Máme velkou radost, že naše vesnice k těm, kteří se mohou hrdě nazývat: Obec přátelská rodině!
 
Více informací o slavnostním programu naleznete zde.
 
 
       

Počet zobrazení: 58

Doporučujeme