přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Stavební úřad Sokolnice uzavřen - Stavební úřad Sokolnice oznamuje, že bude v době od 4. července – 8. července 2022 z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Předprodej vstupenek - Obec Telnice srdečně zve na koncert Vlasty Redla, který proběhne v pátek 26. srpna 2022 od 19 hodin v areálu Sokola. Vstupné 300 Kč. V předprodeji na telnické poště možnost zakoupení vstupenky za 250 Kč.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 4. - 8. července 2022 - Obecní úřad v Telnici 4.–8. července 2022 z důvodu státních svátků a čerpání dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Škola, kultura a sport > Výsledky letošního zápisu do první třídy ZŠ Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Výsledky letošního zápisu do první třídy ZŠ Telnice

Ve středu 2. února 2011 proběhl v Základní škole zápis dětí do 1. třídy. Zúčastnilo se ho 16 dětí. Rodiče dvou dětí požádali o odklad školní docházky, ostatní byli přijati. Během zápisu si děti mohly vyzkoušet, co je ve škole čeká pomocí jednoduchých úkolů, povídání si s paní učitelkou i využití interaktivní tabule. Doufáme, že se nastávajícím prvňáčkům poprvé ve škole líbilo a odnesli si hezké zážitky. Další setkání ve škole je čeká už během dubna a května, kdy budou moci navštěvovat přípravný kurz Těšíme se do školy. Tam si vyzkouší opravdové úkoly pro budoucí prvňáčky, seznámí se s prostředím své budoucí třídy i paní učitelkou.

Trošku nás mrzí, že se někteří rodiče rozhodli zapsat své děti do jiné školy, ale na to mají samozřejmě právo a je to čistě jejich rozhodnutí. My se snažíme připravit pro děti příjemné pohodové prostředí, ve kterém se snad cítí dobře a vytvořit co možná nejlepší podmínky pro kvalitní a plnohodnotné vzdělání. Jsme kdykoli připraveni mluvit s rodiči dětí o jejich potřebách týkajících se provozu školy – spolupráce s mateřskou školou, provoz školní družiny, školní jídelny a další, snažit se vyjít jim maximálně vstříc a nacházet vhodná řešení, pokud nám to dovolí podmínky, ve kterých se naše škola nachází.

Mgr. Leona Bímová, ředitelka školy

Počet zobrazení: 788

Doporučujeme