přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Stavební úřad Sokolnice uzavřen - Stavební úřad Sokolnice oznamuje, že bude v době od 4. července – 8. července 2022 z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Předprodej vstupenek - Obec Telnice srdečně zve na koncert Vlasty Redla, který proběhne v pátek 26. srpna 2022 od 19 hodin v areálu Sokola. Vstupné 300 Kč. V předprodeji na telnické poště možnost zakoupení vstupenky za 250 Kč.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 4. - 8. července 2022 - Obecní úřad v Telnici 4.–8. července 2022 z důvodu státních svátků a čerpání dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Škola, kultura a sport > Děti mateřské školy si nakreslily nové dětské hřiště >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Děti mateřské školy si nakreslily nové dětské hřiště

Obec Telnice připravuje žádost o dotaci na rekonstrukci dětského hřiště v nádražní čtvrti a při té příležitosti si pozvala děti telnické mateřské školy, aby si nakreslily, jak by takové hřiště mělo vypadat. Děti měly slíbeno, že za 3 nejlepší obrázky budou odměněny nějakou sladkou výhrou, jenže sbor hodnotitelů z řad učitelek mateřské školy a vedení obce se po dlouhé a složité poradě nakonec shodnul na tom, že odměnu si zaslouží všechny děti, protože všechny obrázky byly moc krásné... nakonec jsme několik z nich vybrali a ty si můžete prohlédnout níže.

Obrázky budou zaslány ministerským úředníkům a budeme spolu s dětmi věřit, že uspějí v "soutěži o státní dotaci" na dětská hřiště, kterou ministerstvo vypsalo.

Za ochotnou součinnost děkujeme základní a mateřské škole a především učitelskému sboru naší mateřinky.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 801

Doporučujeme