přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Sdružení kominíků a topenářů oznamuje - Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v pátek 30. června 2023 požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb. v platném znění za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.     Prořezy stromů - Ve dnech 2.6. , 3.6. , 5.6. , 6.6. , 7.6. 2023 bude společnost Matěj Kubis provádět v obci ozdravné prořezy stromů.      Drůbežárna Prace oznamuje prodej - Drůbežárna Prace bude ve středu 7. června 2023 v 9:00 hod.  prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, krůty, káčata a husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Setkání Klubu aktivních seniorů - KLAS - 23. května 2023 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Setkání Klubu aktivních seniorů - KLAS - 23. května 2023

Sociální komise obce Telnice
ve spolupráci s brněnským
Centrem pro rodinu a sociální péči

srdečně zve všechny telnické seniory

na setkání s programem K L A S - klub aktivních seniorů

na téma:

KAŽDÝ POHYB SE POČÍTÁ

 úterý 23. května 2023 od 9:00 hodin v zasedací místnosti OÚ Telnice

Anotace: Každý pohyb má smysl a každý pohyb se v seniorském věku počítá. Seminář je zaměřen na informace o důležitosti pohybu v seniorském věku a cvičení v domácím prostředí, kde bychom možnosti cvičení ani nehledali. Cílem semináře je naučit účastníky provádět jednotlivá jednoduchá cvičení a také ke cvičení využívat předměty, které jsou běžnou součástí každé domácnosti.

Na seminář si prosím přineste 4 kolíčky na prádlo a jedny silonové punčochy. Seminářem Vás provede fyzioterapeutka Mgr. Hana Filipová, která dlouhodobě spolupracuje s organizací Spokojený senior – KLAS z.s.

 

Počet zobrazení: 83

Doporučujeme