přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Sdružení kominíků a topenářů oznamuje - Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v pátek 30. června 2023 požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb. v platném znění za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.     Prořezy stromů - Ve dnech 2.6. , 3.6. , 5.6. , 6.6. , 7.6. 2023 bude společnost Matěj Kubis provádět v obci ozdravné prořezy stromů.      Drůbežárna Prace oznamuje prodej - Drůbežárna Prace bude ve středu 7. června 2023 v 9:00 hod.  prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, krůty, káčata a husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Curlingová liga >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Curlingová liga

   Je to už půl roku, co jsme U Seňora začali hrát tuhle zajímavou a oblíbenou stolní hru zvanou curling.

Napřed po fotbálku jen tak a potom se domluvilo 14 hráčů na tom, že si zkusí zahrát curlingovou ligu.

Vytiskli jsme  tabulku a pavouka podle kterého se hrálo každý s každým a dvoukolově. Po odehrání základní části postoupilo automaticky 6 hráčů do play of a zbytek si to rozdal o další 2 postupující. Osmička byla jasná.

V neděli 1.5.2023 ve 20 hodin začalo finále. Nervy drásající podívaná plná zvratů a překvapení nakonec skončila vítězstvím Lukáše Štelcla. Jeho ledový klid při posouvání kamenů a celková připravenost na curlingovou ligu si zasloužila prvenství. Jako pořadatel curlingové ligy chci poděkovat všem účastníkům za skvělou hru a těším se na další sezonu 2023 – 2024. Stolní curling je hra pro každého bez rozdílu věku tak neváhejte a přijďte si zahrát nebo se přihlásit do curlingové ligy. Informace na baru U Seňora.                                 

                                                                                                            Tomáš Sobotka U Seňora

 

Celkové pořadí

Vítěz základní části   Tomáš Václavek

          3. místo Radim Zeman

          2. místo Michal Kašpar

          1. místo Lukáš Štelcl

       
       
 

Počet zobrazení: 126

Doporučujeme