přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Pálení dřevitého odpadu - V neděli 2. dubna 2023 v dopoledních hodinách proběhne pálení skládky dřevitého odpadu u hospodářského mostu.  Akci provedou telničtí hasiči, kteří zajistí všechny zákonem stanovené ohlašovací povinnosti.     Sběrné místo obecního dvora uzavřeno - V sobotu 8. dubna 2023 bude sběrné místo na obecním dvoře (Růžová 243, Telnice) uzavřeno. Děkujeme za pochopení.     Provoz obecního úřadu a pošty - čtvrtek 6. dubna 2023 - Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 6. dubna 2023 bude Obecní úřad Telnice uzavřen. Pošta Partner Telnice bude otevřena jen do 16:00 hodin. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Dotace pro obce a spolky na území MAS Slavkovské bojiště >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Dotace pro obce a spolky na území MAS Slavkovské bojiště

MAS SLAVKOVSKÉ BOJIŠTĚ V DUBNU VYHLÁSÍ DALŠÍ VÝZVU PRO KULTURNÍ A SPOLKOVÁ ZAŘÍZENÍ V ÚZEMÍ A ZAHÁJÍ DALŠÍ KURZ PODNIKNI TO! PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE

Od 4. dubna 2023 se pro obce a spolky na území MAS Slavkovské bojiště otevírá další možnost podat žádost o dotaci na rekonstrukci obecních domů, kluboven, sokoloven nebo orloven včetně obecních knihoven nebo na vybavení zázemí. Žádat mohou spolky, obce, svazky obcí, příspěvkové organizace obcí, církevní organizace nebo nadace.

V loňském roce byl například podpořen nákup chladicího zařízení pro zvěř, zateplení stropu fary, nákup tiskárny do mateřského centra nebo nové kroje a hasičské uniformy. Pořizované vybavení musí být v souladu s činností spolku. Příjem žádostí bude probíhat od dubna do konce května 2023. Maximální výše dotace bude 100 tis. Kč. Výše dotace je 80 %.

MAS Slavkovské bojiště za finanční podpory Jihomoravského kraje ve spolupráci s projektem Podnikni to! otevírá 4. dubna 2023 ve Slavkově u Brna další bezplatný kurz pro občany města a okolních obcí. Na kurzu se prakticky naučí, jak najít podnikatelskou příležitost a krok po kroku ji přetavit v úspěšné a výdělečné podnikání. Na své si přijdou jak začínající podnikatelé, tak ti, kteří už podnikají a chtějí své projekty zkvalitnit a posunout dopředu.

Kancelář MAS Slavkovské bojiště pokračuje v administraci programu Nová zelená úsporám LIGHT, který je určený pro seniory a nízkopříjmové domácnosti. Pracovníci kanceláře vystavují odborné posudky, ale také pomáhají se založením národní identity občana, registrací na portálu SFŽP a s podáním žádosti. To vše ZDARMA.

V současné chvíli je již 100 podaných žádostí. Všechny informace jsou k dispozici na www.slavkovskebojiste.cz

Hana Tomanová

Manažerka MAS Slavkovské bojiště

 

MAS Slavkovské bojiště, z.s.

Hrušky 166

683 52 Hrušky u Slavkova

Tel: 604 318 732 tomanova@slavkovskebojiste.cz www.slavkovskeboji

 

Počet zobrazení: 89

Doporučujeme