přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Pálení dřevitého odpadu - V neděli 2. dubna 2023 v dopoledních hodinách proběhne pálení skládky dřevitého odpadu u hospodářského mostu.  Akci provedou telničtí hasiči, kteří zajistí všechny zákonem stanovené ohlašovací povinnosti.     Sběrné místo obecního dvora uzavřeno - V sobotu 8. dubna 2023 bude sběrné místo na obecním dvoře (Růžová 243, Telnice) uzavřeno. Děkujeme za pochopení.     Provoz obecního úřadu a pošty - čtvrtek 6. dubna 2023 - Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 6. dubna 2023 bude Obecní úřad Telnice uzavřen. Pošta Partner Telnice bude otevřena jen do 16:00 hodin. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Kino Měnín březen 2023 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Kino Měnín březen 2023

Kino Měnín

 

Zoubková víla

animovaný dobrodružný fantasy,  film dětský film

Pátek 3. března, 18.00.

Mládeži přístupný. Vstupné 90 Kč. 80 minut.

Zvídavá a nezbedná Violetta (337 let) se učí na zoubkovou vílu, jenže se jí to moc nedaří. Místo aby dětem za zoubky vyčarovala hračky jako ostatní zoubkové víly, jediné, co umí vyčarovat, jsou fialky! Její maturitní zkouška se blíží a jen víly, které ji složí, dostanou drahokam, se kterým se mohou pohybovat tam a zpět z lidského světa. Violetta sice pohoří na celé čáře, ale bez váhání ukradne drahokam jiné víle a propašuje se do lidského světa. A přistane v pokoji Maxie. Ta se s maminkou právě přestěhovala do města z vesnice a připadá si, že sem vůbec nezapadá. Ale teď je v jejím pokoji Violetta. Dobrodružství začíná! Lucembursko 2022. Český dabing

 

Děti Nagana

český rodinný film

Pátek 10. března, 20.00.

Mládeži přístupný. Vstupné 140 Kč. 98 minut.

Příběh se odehrává v roce 1998 a začíná na jedné základní škole, kde celá třída sleduje semifinále zápasu českých hokejistů na Zimních olympijských hrách v Naganu. Překvapivé vítězství Čechů v zápase i celém turnaji ovlivnilo celou řadu tehdejších dětí. Takřka každý kluk chtěl v té době hrát hokej a dvanáctiletý Dominik Málek nebyl výjimkou. Příběh o přátelství, sportu, sociálních vztazích nejen na sídlišti, hrdosti, euforii ze sportovní události a hlavně outsiderech, kterým někdo dá šanci vyniknout a jít si za svými sny. ČR 2023.

 

Velryba

Brendan Fraser v hlavní roli amerického dramatu

Pátek 24. března, 20.00.

Vhodný od 12 let. Vstupné 100 Kč. 117 minut.

Lidé jsou úžasní. Tento nakažlivý optimismus je superschopností Charlieho. Vidí v lidech jen dobro a v nás tak probouzí empatii. Téměř třísetkilový osamělý učitel se snaží najít cestu zpět ke  své dceři Ellie. Pod  tíhou vlastních traumat se jen složitě vyrovnává s  minulostí, uzavřel se ve svém bytě, stresové situace řeší přejídáním, ale přesto je majákem dobra pro sebe i své okolí. Režisér Darren Aronofsky natočil hluboce lidský snímek o přijetí sebe sama. USA 2022. České titulky.

 

Kocour v botách: Poslední přání

oblíbený hrdina z pohádek o Shrekovi se vrací do kin dětský film

Pátek 31. března, 18.00.

Mládeži přístupný. Vstupné 90 Kč.

Když máte k dispozici devět životů, tak vám na tom, že tu a tam něco odskáčete, vůbec nezáleží, zvlášť když jste legendární hrdina, který se dobrovolně vrhá do těch nejbláznivějších dobrodružství. Kocour v botách právě zachránil obyvatele jednoho městečka před řáděním zuřivého obra, jenže při tom přišel o předposlední ze svých životů. Takové zjištění by zamávalo s mnohem odolnějším charakterem. Kocour se proto rozhodne pověsit boty na hřebík a žít dál v relativním bezpečí kočičího útulku jako obyčejný chlupatý mazlíček. To by ovšem nesměl mít v patách drsnou Zlatovlásku a její drsné parťáky. Naděje naštěstí umírá poslední. USA 2022. Český dabing.

 

předprodej vstupenek

: www. smsticket.cz a pokladna kina

Pokladna je otevřena v den promítání vždy hodinu před začátkem

 

Počet zobrazení: 156

Doporučujeme