přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v pátek 3. 2.  v 9:00 hod.  prodávat: kuřice a kohouty různých barev za 240 Kč, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Sdružení kominíků a topenářů oznamuje - Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v PÁTEK dne 10. února požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb. v platném znění za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování, frézování komínu. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.     Coop Telnice hledá prodavačku - Prodejna potravin Jednota Telnice hledá prodavačku. Nástup možný ihned. Více informace na telefonu 544 224 134 nebo přímo v prodejně.      

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > KLAS Telnice navštívil benefiční tříkrálový koncert >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

KLAS Telnice navštívil benefiční tříkrálový koncert

V pátek 6.ledna v novém roce navštívil KLAS Telnice benefiční tříkrálový koncert. Šlo o velmi zdařilé vystoupení tří hudebních skupin v kostele Nanebevstoupení Panny Marie v sousedních Žatčanech. Jako první vystoupili místní "Mužáci", byli vystřídáni studenty Cyrilometodějského gymnázia a Střední pedagogické školy v Brně.Jako poslední vystoupil více než padesátičlenný sbor - SBM z Brna, řízený panem Štěpánem Policerem. Jedna z účinkujících tohoto tělesa je naše nadřízená Mgr. Tereza Kozderová. 

Jak zpěv, tak hra na smyčcové, dechové, drnkací i bicí nástroje byly  úžasné. Cimbál nás překvapil i u Žatčanských "Mužáků".Zvláštní poděkování si zaslouží i nejmladší účinkující. Vždyť koncert trval téměř celé dvě hodiny.

Děkujeme za krásný prožitek k zakončení doby Vánoc!

Za KLAS  M. Fialová

     

Počet zobrazení: 80

Doporučujeme