přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v pátek 3. 2.  v 9:00 hod.  prodávat: kuřice a kohouty různých barev za 240 Kč, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Sdružení kominíků a topenářů oznamuje - Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v PÁTEK dne 10. února požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb. v platném znění za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování, frézování komínu. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.     Coop Telnice hledá prodavačku - Prodejna potravin Jednota Telnice hledá prodavačku. Nástup možný ihned. Více informace na telefonu 544 224 134 nebo přímo v prodejně.      

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Kino Měnín - prosinec 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Kino Měnín - prosinec 2022

Kino Měnín prosinec 2022

Poutí k branám Orientu

Čtvrtek 1. prosince, 18.00. Vstupné 120 Kč., cestovatelská přednáška

Nicolette je holka z Havířova, milovnice přírody, lidí, vína a života. S batohem na zádech, stopem a po svých poznává svět. Během svých cest navštívila 38 zemí na všech obydlených kontinentech. V létě 2021 putovala  2025 km do Istanbulu  na podporu české komunity v rumunském Banátu, kdy ve spolupráci s neziskovou organizací Člověk v tísni dokázala vybrat neuvěřitelných 167 600 Kč. Z této pěší poutě si přivezla suvenýr v podobě životní parťačky Svili, fenky nalezené na smetišti nedaleko bulharského Svilengradu. Během svého putování do Istanbulu Nicolette překonala hned několik milníků. Své dobrodružství započala v rodném Havířově a vydala se na jihovýchod. Pomalu, ale jistě se začala vzdalovat domovu a místům, které znala. Turecko jí na závěr otevřelo svou náruč s vůní Orientu a ukázalo, že má v sobě neutuchající touhu život skutečně proŽÍT.

 

Princ Mamánek

Pátek 9. prosince, 18.00. Mládeži přístupný. Vstupné 100 Kč. 100 minut., pohádka Jana Budaře o princi, který musel dospět v krále

Princ Ludvík Otomar Karel XII. je velmi spjat se svou milující maminkou, královnou Ludmilou. Jenže Ludvík je princ už poněkud přerostlý, je mu 39 let. Bojí se skoro všeho, do ženění se nežene a většinu života se poflakuje po přepychovém zámku a přilehlých oborách. Moudrý král Radomil mu proto připraví nečekaný dárek – princ se jednoho rána probudí v lese v obyčejných šatech a v doprovodu drsného rytíře Hudrovala se má vydat do světa, aby poznal, co je život, a snad konečně dospěl. Na velké dobrodružné cestě ho čekají věci, o kterých zatím jen četl v  knihách. Potká mocného čaroděje, zlé čarodějnice, ducha i samotnou paní Smrt. A možná najde i lásku svého života... V roli pečující maminky se po téměř třiceti letech na plátna kin vrací představitelka legendární Arabely Jana Nagyová. ČR 2022.

 

Mimoni 2: Padouch přichází

Pátek 16. prosince, 18.00. Mládeži přístupný. Vstupné 90 Kč. 88 minut, animovaná komedie

Konečně se dozvíme, jak došlo k  nerozlučnému spojení Mimoňů a superpadoucha Grua. Toho všichni znají jako mistra zločinu. Teď se ovšem píšou sedmdesátá léta a  Gru je zakomplexovaný dvanáctiletý kluk, který o takové kariéře zatím jen sní ve svém pokojíčku. Jednoho krásného dne šťastnou náhodou narazí na čtveřici naprostých Mimoňů. Jsou to Kevin, Stuart, Bob a nováček Otto, což je Mimoň s rovnátky a akutní potřebou obejmutí. I když je to k neuvěření, rychle s nimi najde společnou řeč, postaví s jejich pomocí první padoušské doupě, zkonstruuje první zbraň a naplánuje první tajnou misi. USA 2020. České znění.

 

předprodej vstupenek:

www.smsticket.cz a pokladna kina

Pokladna je otevřena v den promítání vždy hodinu před začátkem

www.kinomenwin.cz / info: 733 737 867

 

 

 

 

Počet zobrazení: 199

Doporučujeme