přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin. Nový ceník vybraného zboží je následující: vepřová kotleta s kostí 129 Kč, v. kotleta bez kosti 149 Kč, v. krkovice s kostí 129 Kč, v. krkovice bez kosti 149 Kč, v. plec 129 Kč, v. kýta 139 Kč, v. bok s kostí 109 Kč, v. bok bez kosti 119 Kč.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Zájemci o členství v okrskové volební komisi se mohou přihlásit do 10. prosince 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Zájemci o členství v okrskové volební komisi se mohou přihlásit do 10. prosince 2022

Ve dnech 13. a 14. ledna 2023 proběhne I. kolo volby prezidenta republiky, případně II. kolo ve dnech 27. a 28. ledna 2023. Počet členů pro okrskovou volební komisi (dále OVK) v Telnici byl stanoven na 7.

Přednostní právo na členství mají osoby, které jsou delegovány dle § 18 odst. 2 zákona o volbě prezidenta.

V případě, že počet členů nebude naplněn na 7, starostka obce má povinnost dle § 14 odst. 1 písm. g) zákona o volbách jmenovat na neobsazená místa další členy OVK.

Tímto oslovujeme případné zájemce o členství v OVK a současně splňujete podmínky stanovené zákonem (v den složení slibu dosáhnete 18 let, nenastala překážka podle § 4 odst. 2 zákona o volbě prezidenta a nejste kandidátem na prezidenta republiky) můžete se obrátit na OÚ Telnice prostřednictvím e-mailu na adresu: podatelna@telnice.cz.

Bližší informace získáte na obecním úřadě u paní Marcely Drápalové na telefonním čísle: 544 224 410.

 

Počet zobrazení: 191

Doporučujeme