přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Zpravodajství > Hlášení rozhlasu > Kamenická firma Suchánek-Holub >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Kamenická firma Suchánek-Holub

Do naší obce přijede v sobotu 24. září od 14:30 do 15:00 hodin kamenická firma Suchánek-Holub a nabízí veškeré kamenické práce:

  • Kompletní opravy starých pomníků,
  • Čištění obrub a soklů od mechu,
  • Stavění nových pomníků,
  • Tesání písma, obnova zlatem a stříbrem,
  • Dodání zákrytových desek ze žuly,
  • Drtě, lampy, vázy a další hrobové doplňky.

Firma nabízí akci měsíce 45% slevu na lesklé obruby. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí, tel. kontakt: 736 126 552.

Počet zobrazení: 31

Doporučujeme