přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Tennessee Challenge Cup 2022 - 3. září 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Tennessee Challenge Cup 2022 - 3. září 2022

V sobotu 3. září 2022 proběhl na Víceúčelovém hřišti u Sokolovny tenisový turnaj ve čtyřhře s názvem Tennessee Challenge Cup 2022, které se zúčastnilo 8 párů. Počasí vyšlo náramně, všichni se sportem dobře bavili. Našemu turnaji přihlíželi i nadšení diváci, kteří oceňovali kvalitní výkony tenistů potleskem a přátelským povzbuzováním.

Vítězem turnaje se stala sourozenecká dvojice Dan a Andrea Bělohlávkovi, kdy ve finále porazili pár otec-dcera Jaroslav a Anna Kostelníčkovi. Na bronzovém stupni se umístili Petr Náčiňák a František Sedláček, kteří v utkání o třetí místo porazili další rodinnou dvojici otec-syn Radek a Tomáš Jahodovi.

Děkuji obci Telnice za poskytnutou finanční i materiální podporu a těším se na příští ročník.

Michal Kubíček


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 89

Doporučujeme