přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Klub aktivních seniorů Telnice se poprvé po prázdninách sešel ve své klubovně - 13. září 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Klub aktivních seniorů Telnice se poprvé po prázdninách sešel ve své klubovně - 13. září 2022

Po prázdninách se KLAS sešel v úterý 13. září 2022 v počtu patnácti žen. Vrátily jsme se prázdninovému výletu do Cífera a informovaly ty, kteří se nezúčastnili o svých zážitcích. Navštívila nás paní učitelka Lea Bímová - přišla nás pozvat na petanque. Některé z nás budou mít tedy v sobotu 24. září 2022 možnost zúročit to, co v Cíferu natrénovaly!

V  hlavním tématu jsme si formou vyprávění nad kartičkou s obrázkem s výjevem z přírody zopakovaly znalosti, zkušenosti a projev před ostatními. Vždyť po celý život jsme obklopeni ať živou, tak neživou přírodou, kterou máme možnost vnímat vlastně všemi smysly a každého z nás to formuje a obohacuje. Na pracovní list tentokrát ani nedošlo - obsahoval přesmyčky slov, která se vázala na hlavní část. Příště doplníme.

Během prázdnin oslavily některé z našich seniorek své narozeniny a nezapomněly přinést něco "na zub". Připily jsme jim na zdraví a popřály především zdraví. Návštěva pana starosty (bohužel jedna z posledních) byla opět zajímavá - klubovnou kolovaly pozvánky na různé akce. Z naší strany byly vznášeny dotazy různého druhu, na které starosta odpovídal. Čas plynul a dávno dvouhodinovka byla překročena.

Byl čas rozejít se...

Za KLAS Telnice
Marie Fialová, animátorka

 

Počet zobrazení: 77

Doporučujeme