přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Kontrola a nastavení obecních a školních oken a dveří >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Kontrola a nastavení obecních a školních oken a dveří

Servisní společnost EKODOMA s.r.o. nejprve provedla kontrolu a následně nastavení celkem 154 oken a 7 vstupních dveří v obecních budovách (OÚ, ZŠ a 2x MŠ). Smyslem těchto servisních prací je snaha o snížení energetických ztrát. Ty mohou po čase vznikat především u plastových a dřevěných oken a dveří, které nejsou periodicky donastavovány.
 
Na desítkách oken i dveří se samozřejmě projevuje také jejich určité opotřebení. Jelikož jsou v našem případě ve většině plastová (pouze ve škole máme dřevěná eurookna), je vhodné je po určitém čase zkontrolovat a provést jejich donastavení. Navíc bylo při kontrole zjištěno silné opotřebení kování u vstupních dveří do budovy základní školy, proto bude přistoupeno k jeho výměně.
 
Věříme, tato služba nám přinese kýženou úsporu právě v době, kdy bude nejvíce zapotřebí.
 

Počet zobrazení: 93

Doporučujeme