přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Zářijový Telnický zpravodaj objevíte ve svých schránkách v pátek 16. září 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Zářijový Telnický zpravodaj objevíte ve svých schránkách v pátek 16. září 2022

V pátek 16. září 2022 objevíte ve svých schránkách zářijový Telnický zpravodaj. Těšit se můžete např. na rozhovory s bývalým úspěšným házenkářem Elemírem Kamenickým nebo telnickou paní učitelkou Nikou Štěpánkovou. Chybět nebudou reportáže z letního kulturního a sportovního dění v naší vesnici, řada zajímavostí ze života naší obce, a to ze současnosti i minulosti. Věnovat se budeme tentokrát jedné z dalších významných osobností telnické historie - Františku Rokosovi. Máte se na co těšit... 92 barevných stran o Telnici.

Elektronickou verzi zpravodaje si můžete přečíst zde.

Příjemné čtení!
 

 

Počet zobrazení: 80

Doporučujeme