přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Soustředění házenkářů v chorvatské Rijece - 8. - 10. září 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Soustředění házenkářů v chorvatské Rijece - 8. - 10. září 2022

Hned tři družstva – starší žáky, mladší dorost, starší dorost – vypravil Sokol Telnice na letošní soustředění v Chorvatsku. Tak jako v minulých „předcovidových“ letech byl naším hostitelem partnerský oddíl RK Pecine Rijeka v čele s obětavým Tomislavem Kruljacem. Ubytování v přátelském prostředí chorvatského červeného kříže jen pár metrů od pobřeží Jadranu bylo i letos doplněno pečlivě připravenou plnou penzí z tamní kuchyně, cítili jsme se tu opravdu jako doma.

Týden před startem dorosteneckých soutěží perfektně zapadla do plánu přípravy série přípravných zápasů s místními celky. Podle našeho očekávání předváděli opravdu velmi kvalitní házenou a není určitě náhodou, že se Rijeka může u vchodu své sportovní haly pochlubit hned několika kostkovanými reprezentačními dresy Chorvatska svých odchovanců. Naši kluci v konfrontaci nezůstali pozadu a ukázali, že i v České republice je házená na solidní úrovni – pro zajímavost přikládáme i dosažené výsledky:

Čtvrtek 8. září 2022

   

Sokol Telnice 2008

Zamet

 16:18

Sokol Telnice 2006

Selekcija "A" RS PGŽ

 33:18

Sokol Telnice 2004

Zamet

 18:33

     

Pátek 9. září 2022

   

Sokol Telnice 2004

Zamet

 12:23

Sokol Telnice 2006

Kozala

 15:18

     

Sobota 10. září 2022

   

Sokol Telnice 2008

Selekcia "B" RS PGŽ

 18:16

Sokol Telnice 2006

Kozala

 22:22

Sokol Telnice 2004

Kozala

 23:20

Kromě zápasů v moderním Sportovním centrum Zamet jsme v pátek dopoledne stihli tréninkové hodiny v hale Dvorana Mladosti, která při zápasech pojme 2300 diváků, i prohlídku nedalekého hradu Trsat. Prohlédnout jsme si díky proměnlivému počasí stihli historické centrum Rijeky i přístav plný luxusních jachet a ohromující nákladní lodě kotvící nedaleko našeho prozatímního bydliště. Každý den se našla i nějaká ta slunečná hodina, kterou jsme v rychlosti využili k návštěvě kamenité pláže a za celé léto příjemně prohřátého moře.

Věříme, že se nám podařilo v Chorvatsku doladit formu na start házenkářských soutěží, posbírat celou řadu zážitků, v neposlední řadě stmelit již tak dobrý kolektiv a užít si samozřejmě i legraci na konci prodloužených letních prázdnin 2022.   

Poděkování patří rodičům hráčů za vstřícnost při omluvenkách ze školy a finanční podporu. Nutno je zmínit i výborně připravený program, organizaci a zajištění všeho potřebného – za to vše díky Tomi Kruljac!

David Bím,
oddíl házené TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 125

Doporučujeme