přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Příprava mladších žáků na sezonu 2022/2023 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Příprava mladších žáků na sezonu 2022/2023

I když si kluci loňského “Béčka” vyzkoušeli JM ligu mladších žáků už minulou sezónu, těmi opravdovými prvoročáky bude většina z nich až od té nynější. Na soupisce pro sezónu 2022/2023 figuruje celkem 17 kluků (roč. nar. 2010 - 2012).

Příprava mladších žáků začala 1. srpna třikrát týdně v areálu Sokola Telnice. Oproti jiným kategoriím trochu netradičně rovnou s míčem. V termínu od 20. do 25. srpna nás totiž čekalo letní soustředění na Baldovci, kde jsme se naopak věnovali především věcem kondičním. Uprostřed hlubokých lesů na území Moravského krasu byla ideální příležitost i na stmelování kolektivu a určování nových rolí hráčů do nastávající sezóny.

Přímo na soustředění na Baldovci navazoval přípravný turnaj Partner Cities Cup 2022 v nedaleké Kuřimi. Během dvou dnů (27. - 28. 8.) naši kluci odehráli 7 náročných utkání, jak ve Sportovní hale, tak za vydatného slunce na venkovním hřišti. Výsledkem bylo konečné čtvrté místo (z devíti) a ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje - Matyáše Nezvala.

O podstatný kus dále vyrazili kluci hned další (prodloužený) víkend. Od pátku 2. 9. do neděle 4. 9. se na Házenkářském festivalu 2022 v Lovosicích snažili navázat na loňské celkové vítězství z nižší kategorie. Až podle finálových umístění jsme si uvědomili, jak těžkou jsme měli základní skupinu. Tři zápasy v pátek a stejný počet v sobotu. Soupeři o hlavu vyšší a váhovou kategorii těžší. Tomu můžeme stěží konkurovat. Neděle ve znamení boje o finální umístění. Chceme odjet s vítězstvím z posledního dne a to se daří. Konečná 15. příčka (ze čtyřiadvaceti) je vlastně velkým úspěchem. Při té příležitosti musíme ocenit naše rodiče, pro které vzdálenost nehraje roli a jsou ochotni s námi vycestovat i na druhou stranu mapy. Děkujeme!

Příprava je za námi. V neděli 18. září zazní pro naše kluky první ligový hvizd píšťalky v sousedním Újezdě u Brna. Letos se změnou, kdy se JM liga mladšího žactva odehraje turnajovou formou. Doma nás tedy hrát moc neuvidíte. Bohužel. Na podzim pouze jednou - 22. října. Věříme ale, že si naši skalní fanoušci nenechají ujít ani dalších 5 turnajových kol na půdě soupeřů. Sezóna to bude bezesporu těžká. Chceme z ní vytěžit co nejvíce zkušeností, které hodláme zúročit v té příští. Držte nám palce!

Martin Žák,
trenér mladších žáků TJ Sokol Telnice

Celou fotogalerii naleznete zde.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 112

Doporučujeme