přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023 - 1. září 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023 - 1. září 2022

Připravený školní dvůr už prvního září 2022 po dvouměsíčních prázdninách vyhlížel žáky naší školy a tentokrát i s doprovodem jejich rodičů. Po odeznění české státní hymny se ujal slova pan ředitel Petr Gabrhel, který děti v novém školním roce 2022/2023 přivítal a popřál jim hodně zdaru v jejich desetiměsíčním snažení. Největší nadšení ze začátku školu však svým dotazem zjistil u rodičů, kteří se zřejmě těšili ještě více, než jejich děti…

Následovalo také přivítání ze strany zástupců obce – pana starosty Františka Kroutila a místostarosty Jana Dudáka, kteří kromě přání klidného školného roku přinesli všem dětem něco drobného do startu jejich školní výuky. Zvláště srdečně byli přivítání také prvňáčci a celý učitelský sbor, kterému vedení obce popřálo hodně trpělivosti a těší se na další spolupráci.

Po tomto slavnostním zahájení navštívili pan starosta s panem místostarostou také děti v mateřské škole, kterým také přinesli něco drobného. Spolu s učitelským sborem obdržely i další pracovnice ZŠ a MŠ Telnice krásnou růžičku na přivítanou.

Ve školním roce 2022/2023 povedou jako třídní učitelé:

  1. třídu – Mgr. Marta Zmrzlá
  2. třídu – Mgr. Nika Štěpánková
  3. třídu – Mgr. Martina Zapomělová
  4. třídu – Mgr. Hana Umlášková
  5. třídu – Mgr. Yvona Slabá

S paní učitelkou Mgr. Leonou Bímovou budou žáci 3.-5. třídy zpívat, zlepšovat tělesnou zdatnost a držení těla a páťáci s ní zajisté vytvoří umělecká díla v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností. Volnočasové aktivity budou mít v družině na starosti vychovatelky Šárka Bursáková a Leona Bímová.

V mateřské škole budou mít na starosti třídu Veverek: Bc. Veronika Slezáková, Bc. Petra Jelínková a Bc. Petra Chudáčková, třídu Soviček: Mgr. Iva Rakovská, Andrea Weberová a Ježečků: Bc. Eva Klanicová, Mgr. Květoslava Urbančíková a paní asistentka Eva Pecharová.

Vedoucí školní jídelny je Miroslava Pokorná.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 199

Doporučujeme