přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Koncert Vlasty Redla přinesl naprosto pohodový zážitek - 26. srpna 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Koncert Vlasty Redla přinesl naprosto pohodový zážitek - 26. srpna 2022

Pátek 26. srpna 2022 přinesl Telnici koncert známého moravského barda a folkrockového muzikanta Vlasty Redla s jeho novou kapelou. Stovky účastníků měli možnost si v areálu Sokola Telnice vyslechnout nejen zvuk jeho hudebního nadání, ale i pohotový humor, který doprovázel celý program večera. Poctivá muzika střídala vtipné průpovídky na různá témata, nezřídka i o Telnici… V závěru asi dvouhodinového hudebního pásma bez přestávky byla dána možnost starostovi obce, aby si s mistrem zazpíval oblíbenou písničku Husličky.

Po koncertu pak probíhala autogramiáda, při které Vlasta slíbil, že se vyfotí s každým, kdo si od něj koupí CD nebo knihu. A tak se toto loučení protáhlo až do pozdních nočních hodin, když se ještě na závěr skvělý muzikant na památku podepsal na zeď cti Restaurace U Seňora.

Děkujeme Vlastovi i jeho hudebníkům za velmi nevšední a pohodový zážitek a všem, kteří s přípravou koncertu v jakékoliv fázi pomohli.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 215

Doporučujeme