přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Telnici poctila telnická návštěva - 26. - 27. srpna 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Telnici poctila telnická návštěva - 26. - 27. srpna 2022

Severočeská Telnice navštívila naši stejnojmennou moravskou vesnici u příležitosti bohatého kulturního programu v pátek 26. srpna 2022. V plánu návštěvy bylo absolvování koncertu Vlasty Redla a sobotního Folklorního dne. Leč v reakci na zrušení programu Folklorního dne došlo k dalším změnám. Po krásném a družném pátečním antré s Vlastou Redlem a následné družné besedě na Sokolovně, pokračoval program projížďkou po okolí. Naši hosté v sobotu navštívili těšanskou kovárnu, nesvačilské rodinné vinařství Pavla Husáka, poobědvali na Orlovně a poctili svou návštěvou také muzeum panenek Moniky Hanikové. Navštívili také novou budovu naší mateřské školy a prohlédli si expozici i kapli památníku Mohyla míru.

Děkujeme za milou a přátelskou návštěvu ze severních Čech, kterou vedl pan starosta Jan Doubrava s paní místostarostkou Lenkou Kurtovou. Děkuji také všem, kteří tuto návštěvu u nás připravili a doprovázeli ji.


 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 191

Doporučujeme