přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Žádost o jednorázový příspěvek na dítě je možné podat také na telnické poště >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Žádost o jednorázový příspěvek na dítě je možné podat také na telnické poště

Od 15. srpna 2022 mají rodiče možnost podat žádost na Ministerstvo práce a sociálních věcí o jednorázový příspěvek na dítě ve výši 5.000,- Kč. O dávku mohou žádat rodiče, kteří nedostali v červenci za měsíc červen přídavky na děti. Těm, kteří je obdrželi, přišla dávka automaticky. Žádat bude možné online na webu MPSV (zde je nutné mít elektronickou identitu občana), nebo osobně na vybraných kontaktních místech veřejné správy Czech POINT, kterými jsou krajské, městské a obecní úřady (v Telnici je tato možnost k dispozici již nyní na naší poště).

 
Žádosti na Czech POINTu na je možné podávat v provozní době telnické pošty Partner: Po, St, Čt 8-18 hod., Út, Pá 8-12 hod.
K žádosti o příspěvek na dítě si prosím nachystejte:
- občanský průkaz
- údaje k dětem (ideálně rodný list): jméno, příjmení, rodné příjmení, rodné číslo.
- údaje k manželovi/partnerovi ve společné domácnosti: jméno, příjmení, rodné příjmení, rodné číslo
- kontaktní email, telefonní číslo
- číslo bankovního účtu pro zaslání příspěvku

Další informace naleznete zde.
 

Počet zobrazení: 173

Doporučujeme