přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Hledáme členy okrskové volební komise - do 19. srpna 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Hledáme členy okrskové volební komise - do 19. srpna 2022

Je vám 18 let a máte zájem být u toho?
 
Blíží se komunální volby (23. a 24. září 2022) a obecní úřad hledá zájemce o práci v telnické okrskové volební komisi. V případě zájmu se ozvěte do 19. srpna 2022 na e-mailu: urednice@telnice.cz
 
Přednostní právo nominovat členy okrskových volebních komisí mají volební strany, které se účastní místních komunálních voleb. Nad rámec těchto nominací je však starosta obce povinen doplnit komisi o další dobrovolníky tak, aby byl naplněn minimální počet členů komise. Odměna za dvoudenní činnost člena komise činí 1 800 Kč.
 
Bližší informace získáte na obecním úřadě u paní Marcely Drápalové na telefonu: 544 224 410.
 

Počet zobrazení: 182

Doporučujeme