přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Telničtí senioři vyrazili na pétanqový turnaj o pohár starosty obce Cífer - 30. července 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Telničtí senioři vyrazili na pétanqový turnaj o pohár starosty obce Cífer - 30. července 2022

Na základě pozvání pétanqového oddílu Cífer se naší senioři zúčastnili v sobotu 30. července 2022 pétanqového turnaje ve spřátelené slovenské obci. Turnaj se uskutečnil na pétanqovém hřišti vybudovaném před 3 lety v areálu fotbalového stadionu v Cíferu. Turnaje se zúčastnilo celkem 14 tříčlenných týmů, z toho 8 z Cíferu a 6 z Telnice (12 žen, 6 mužů).

Na počátku celého programu jsme byli organizátory vřele přivítáni. V průběhu turnaje se projevila větší zkušenost a trénovanost cíferských hráčů, kteří se této hře věnují již několik let. Většina našich hráčů se s touto hrou seznámila teprve v týdnu před vlastním turnajem. Přesto se podařilo i telnickým týmům v několika utkáních zvítězit nad cíferskými. Nejlepším telnickým týmem byl vyhlášen tým ve složení Drahomíra Holčapková, Jana Kocmundová, Božena Veselá, z nichž první dvě už zkušenosti s touto hrou již mají. Po skončení turnaje se uskutečnilo společenské posezení všech účastníků turnaje, při kterém nechyběl zpěv ani tanec. K příjemné atmosféře během sobotního odpoledne i večera přispěla i hudební kapela „Banda krvej ruky“.

I přes z části deštivý den jsme pěkně prožili den společně s cíferskými seniory a užili si také velmi chutného občerstvení - děkujeme! Díky patří také Obci Telnice za zajištění našeho sportovního výletu a paní Draze Holčapkové za jeho organizaci mezi místními seniory.

Přestože jsme na stupně vítězů tentokrát nedosáhli, byli všichni účastníci zájezdu spokojeni, mnozí navrhovali věnovat se této hře pravidelně i u nás v Telnici. Pétanqový turnaj včetně večerního posezení se líbil i cíferským, někteří vyjadřovali dokonce přání zahrát si na podobném turnaji v Telnici.

Jiří Dudák


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 156

Doporučujeme