přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Uzávěrka zářijového vydání Telnického zpravodaje - 9. srpna 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Uzávěrka zářijového vydání Telnického zpravodaje - 9. srpna 2022

Uzávěrka článků do zářijového vydání Telnického zpravodaje je stanovena na 9. srpna 2022. Do tohoto data můžete zasílat své příspěvky na adresu: zpravodaj@telnice.cz. Telnický zpravodaj by měl vyjít v polovině září 2022. Děkujeme předem všem autorům článků za spolupráci na tomto dalším vydání Telnického zpravodaje.

Volební strany, které chtějí v letošních volbách kandidovat, mohou do uzávěrky zářijového Telnického zpravodaje posílat své inzertní příspěvky, které budou přijímány bezplatně a ve formátu A5 naležato. Tyto příspěvky je možné zasílat elektronicky do 9. srpna 2022 na adresu zpravodaj@telnice.cz, nejlépe v grafickém formátu PDF nebo kvalitní JPG. Pořadí zveřejněných inzerátů volebních stran bude určeno abecedně podle názvů stran. Upozorňujeme, že ve volebním období 2022–2026 bude v Telnici počet členů zastupitelstva 11.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Počet zobrazení: 86

Doporučujeme