přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Zahradnictví Hrozek oznamuje od 19. září 2022 změnu otevírací doby: Pondělí, Středa, Pátek       8 - 11:30, 14 - 17 hodin Úterý a čtvrtek                   ---------- ,  14 - 17 hodin Sobota                                 8 - 11 hodin Děkujeme za pochopení, těšíme se na vaši návštěvu.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 10:45 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Letní kino - 19. srpna 2022 (Otmarov) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Letní kino - 19. srpna 2022 (Otmarov)

L E T N Í   K I N O

SPORTOVNÍ AREÁL PASTVISKO OTMAROV

 

Kdyby radši hořelo

hvězdně obsazená česká komedie o dobrovolných hasičích

pátek 19. srpna 2022, 21.15 hodin, vstupné 100 Kč

V komedi s Miroslavem Krobotem, Michalem Isteníkem a Annou Polívkovou bude sbor dobrovolných hasičů jedné vesnice čelit úplně jiné výzvě, než přináší obvyklý oheň. Klidný a  spokojený život ve vsi totiž zničí podezření na akci teroristů. Snímek navazuje na poetiku  lmů Ivana Passera nebo Jaroslava Papouška. Česko, 2022. Vhodný od 12 let. 87 minut.

Předprodej na www.smsticket.cz

Pokladna bude otevřena hodinu před každým představením / Občerstvení zajištěno / Deky a kempingové židle si můžete vzít vlastní Počet židlí a laviček bude omezený / Změna programu vyhrazena

 

 

Počet zobrazení: 196

Doporučujeme