přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Letní kino - 12. a 13. srpna 2022 (Měnín) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Letní kino - 12. a 13. srpna 2022 (Měnín)

L E T N Í   K I N O  

areál sokolovny Měnín

 

Ježek Sonic 2

rodinný dobrodružný film

pátek 12. srpna  2022, 21.15 hodin, vstupné 90 Kč

Ve chvíli, kdy Doktor Robotnik (Jim Carrey) osudově uvízl na Houbové planetě, ztratil ježek Sonic jediného opravdu schopného nepřítele a začal se hodně nudit. Občas vypomůže policii dopadnout pár „nepolapitelných“ gaunerů, ale jinak nemá svou modrou energii do čeho vrhnout. Jenže vynalézavý Robotnik dokázal nalézt způsob, jak ze svého houbového vězení uniknout a vrátit se na Zemi. USA / Japonsko, 2022. České znění. Mládeži přístupný. 122 minuty.

 

Vyšehrad: Fylm

komedie s Jakubem Štáfkem

sobota 13. srpna 2022, 21.15 hodin, vstupné 100 Kč

Od chvíle, kdy jsme Julia Lavického (Jakub Štáfek) viděli naposledy, uběhl více než rok. Lavi je, jak by řekl jeho agent Jarda (Jakub Prachař), pořád stejný dement, ale začalo se mu konečně dařit. A to jak ve fotbalovém, tak v osobním životě. S Vyšehradem postoupil do druhé ligy, kde vede tabulku střelců, opět po něm pokukují zámožnější kluby, dokonce požádal o ruku svou přítelkyni Lucii. Na svatbě zjišťuje, že má už osmiletého syna. Prostě už zase se řítí jak lavina – z jednoho problému do druhého! Česko, 2022. Vhodný od 15 let. 105 minut.

Předprodej na www.smsticket.cz

Pokladna bude otevřena hodinu před každým představením / Občerstvení zajištěno / Deky a kempingové židle si můžete vzít vlastní Počet židlí a laviček bude omezený / Změna programu vyhrazena

 

 

Počet zobrazení: 103

Doporučujeme