přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Farní táborák na ukončení školního roku - 28. června 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Farní táborák na ukončení školního roku - 28. června 2022

Telnická farnost připravila v úterý 28. června 2022 pro děti táborák na ukončení školní roku. Po poslední dětské mši svaté se u ohně besedovalo, hrálo, zpívalo i tančilo, a především opékalo špekáčky. Aby taky ne: vždyť celé prázdniny byly právě před námi…

Děkujeme všem, kteří se nám s přípravou táboráku pomohli, stejně tak i díky Fandovi Hrazdírovi za kytarový doprovod a vůbec všem, kteří se přidali do zpěvu či do tance a na kostelním nádvoří tak vytvořili společnou příjemnou letní pohodu.


 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 186

Doporučujeme