přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Soutěž o 7 lístků do Veteran Areny v Olomouci - přihlásit se můžete do 8. července 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Soutěž o 7 lístků do Veteran Areny v Olomouci - přihlásit se můžete do 8. července 2022

Soutěžte s námi o 7 ks lístků do Veteran Areny v Olomouci v celkové hodnotě 7x 239 korun. Tyto lístky obdržela naše obec darem za nákup výpočetní techniky a dává je k dispozici široké telnické veřejnosti. Chcete-li se této soutěže zúčastnit, stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a svou odpověď zaslat do 8. července 2022 do 15 hodin na e-mailovou adresu: starosta@telnice.cz. Vítěz bude vylosován z došlých správných odpovědí.

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje umělec, který o letních prázdninách vystoupí v Telnici a jehož písničky jsou směsicí rocku, folku a lidové hudby?

Více informací o Veteran Areně v Olomouci získáte zde.

Hodně štěstí!

 

Počet zobrazení: 170

Doporučujeme