přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > THE MINISTRANT LASERGAME - final battle - 23. června 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

THE MINISTRANT LASERGAME - final battle - 23. června 2022

Telničtí a sokolničtí ministranti se po půlročním sportovním snažení nominovali do finálové bitvy zvané THE MINISTRANT LASERGAME - final battle. Ta se tentokrát uskutečnila ve čtvrtek 23. června 20222 v brněnském centru Sport Balkán a musíme popravdě uznat, že to stálo za to.

Ve dvou arénách se odehrály tři kvalifikační boje, dvě semifinále a závěrečné finále. Na základě získaných bodů za měsíce společných míčových her (sálový fotbal, florbal a přehazovaná) a službu u oltáře se nominovali do různých úrovní našeho turnaje.

Po lítých, ale přitom přátelských soubojích se nakonec vítězem stal favorit Václav Kroutil, následován druhým Ondřejem Zapletalem a třetím Kubou Václavkem, kteří si odnesli nejen diplomy, ale i medaile.

Děkujeme všem 23 účastníkům našich sportovních ministrantských schůzek i všem šestnácti účastníkům závěrečného turnaje. Velké díky patří za podporu panu faráři Oldřichu Chocholáčovi i rodičům, kteří nám pomohli s dopravou do Brna.

František Kroutil st.


 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 116

Doporučujeme