přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 17. srpna 2022 v 9:00 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky. A dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 22. a 23. srpna 2022 - Obecní úřad Telnice bude z důvodu přerušení dodávky el. proudu v pondělí 22. a v úterý 23. srpna 2022 uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Pošta Partner Telnice oznamuje omezení provozu - 22. a 23. srpna 2022 - Pošta Partner Telnice oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky el. proudu dne  22. srpna bude otevřeno od 14 do 18 hodin pouze pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek, 23. srpna bude otevřeno od 8 do 12 hodin též pro výdej listovních a balíkových zásilek bez dobírek. Finanční transakce v těchto dnech prováděny nebudou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > CM Aleše Smutného o hodové sobotě potěšila skvělou muzikou - 18. června 2022 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

CM Aleše Smutného o hodové sobotě potěšila skvělou muzikou - 18. června 2022

Do krásného teplého sobotního večera se nesl zvuk cimbálu, houslí, violy, basy a zpěvu Cimbálové muziky Aleše Smutného. Tito doslova virtuózní muzikanti přišli udělat radost asi dvěma stovkám posluchačů, kteří se 18. června 2022 usadili či vystřídali na lavičkách u Šatlavy. Opět se hrálo a zpívalo na přání, znovu se folklorní srdéčko mnohých potěšilo oblíbenými písničkami.

Sestava muzikantů byla tradiční: primáš Aleš Smutný (mj. ředitel ZUŠ Veselí nad Moravou), terc Josef Krystoň, cimbál Jan Telecký, viola Radek Tyllich, kontrabas Pavel Trkan. Více informací o této muzice získáte zde.

Děkujeme jako vždy skvělým muzikantům, ale i Restauraci U Seňora za zajištění občerstvení a všem obecním zaměstnancům za technickou přípravu této akce.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 229

Doporučujeme