přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Stavební úřad Sokolnice uzavřen - Stavební úřad Sokolnice oznamuje, že bude v době od 4. července – 8. července 2022 z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Předprodej vstupenek - Obec Telnice srdečně zve na koncert Vlasty Redla, který proběhne v pátek 26. srpna 2022 od 19 hodin v areálu Sokola. Vstupné 300 Kč. V předprodeji na telnické poště možnost zakoupení vstupenky za 250 Kč.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 4. - 8. července 2022 - Obecní úřad v Telnici 4.–8. července 2022 z důvodu státních svátků a čerpání dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Dětská soutěž o lístky na kolotoče vyhodnocena >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Dětská soutěž o lístky na kolotoče vyhodnocena

Děti se mohly před hodama zúčastnit tradiční soutěže o lístky na kolotoče. Jako obvykle čekáme, kolik se nám sejde obrázků, jestli budeme schopni odměnit každého, kdo nám jej přinese a ještě navíc i ty nejkrásnější z nich. Tentokrát nás však množství obrázku mile překvapilo: sešlo se jich celkem šedesát! Po dohodě s Lunaparkem Kočka jsme tedy poprosili o lístky navíc, aby opravdu dostalo každé dítě. A ve třech kategoriích jsme pak vyhodnotili jeden, jehož autor/ka získá malou odměnu navíc. Vyhodnocování to bylo ale těžké, sami posuďte, jak krásné byly všechny soutěžní obrázky na téma: "Moje nejoblíbenější místo v Telnici".

Všem dětem děkujeme za účast v naší soutěži. Získané lísty do hodového Lunaparku Kočka obdrží děti v průběhu tohoto týdne. A kdo by si chtěl prohlédnout všechny soutěžní obrázky, může se projít chodbou obecního úřadu a obdivovat umění našich mladých talentů.

Mimořádné ocenění v kategorii:

2-6 let (18 účastníků) - Alžběta Umlášková, 3 roky
7-9 let (26 účastníků) - Kubík Švestka, 7 let
10-14 let (16 účastníků) - Tereza Kliková, 11 let

Blahopřejeme!

     


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 176

Doporučujeme