přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Stavební úřad Sokolnice uzavřen - Stavební úřad Sokolnice oznamuje, že bude v době od 4. července – 8. července 2022 z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.     Předprodej vstupenek - Obec Telnice srdečně zve na koncert Vlasty Redla, který proběhne v pátek 26. srpna 2022 od 19 hodin v areálu Sokola. Vstupné 300 Kč. V předprodeji na telnické poště možnost zakoupení vstupenky za 250 Kč.     Obecní úřad v Telnici uzavřen - 4. - 8. července 2022 - Obecní úřad v Telnici 4.–8. července 2022 z důvodu státních svátků a čerpání dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Tři zničené mladé lípy >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Tři zničené mladé lípy

Pravděpodobně dva mladíci mají na svědomí víkendové zničení třech mladých lip na cestě mezi zemědělským družstvem a rozvodnou.
 
Před deseti lety jsme tu vysázeli novou lipovou alej. A už se nám přihodilo, že jsme museli několik stromů měnit.
 
Tentokrát už toho ale opravdu máme dost. Požádali jsme Policii ČR, aby těmito místy v noci preventivně projížděla a monitorovala situaci. Současně chceme poprosit veřejnost: zahlédl-li někdo někoho při ničení těchto stromů (v noci z pátka 10. června na sobotu 11. června 2022), ať se prosím ozve starostovi obce na tel.: 725 33 00 44.
 
A pokud si tohle čte některý z oněch kazisvětů, tak pro něj máme krátký vzkaz: "Jsi fakt hrdina, když umíš ubližovat bezbranným stromům!"
 
Reálná škoda na zničených stromech dosahuje téměř 10 tisíc korun. Celá záležitost byla předána k šetření Policii České republiky. Děkujeme všem, kteří nám pomohou nalézt pachatele. Díky také těm, kteří tuto škodu ohlásili.
     

Počet zobrazení: 218

Doporučujeme